Pobiedziska to piękne, historyczne miasto, które warto odwiedzić, gdyż na turystów czeka tutaj wiele zabytków oraz interesujących miejsc, takich jak Kościół p.w. Św. Michała Archanioła zaliczający się do najstarszych budowli gotyckich w Wielkopolsce oraz Pałac w pobliskich Krześlicach.

Współczesne Pobiedziska kojarzone są nie tylko z ponad 950-letnią tradycją sięgającą prastarego Szlaku Piastowskiego, ale także z niezwykłej urody położeniem wśród przepięknych terenów Pojezierza Poznańskiego. Obok wspaniałych lasów i czystych jezior prężnie rozwija się tu rolnictwo. Przejawem dynamicznej gospodarki są atrakcyjne, uzbrojone tereny inwestycyjne.

Z powyższych względów jest to fascynująca pod względem turystycznym gmina, przyjazna mieszkańcom, gościom, jak również inwestorom, do których kierujemy swoją ofertę. Usługi geodezyjne na terenie Pobiedzisk, jakie realizujemy są w 100% kompleksowe i fachowe.

Usługi geodezyjne w Pobiedziskach dla klientów prywatnych i przedsiębiorców

Każdy nasz doświadczony geodeta aktywny w Pobiedziskach ma świadomość, iż podziały nieruchomości są bardzo złożoną procedurą administracyjną. Dlatego naszym celem jest skuteczne i profesjonalne wsparcie techniczne klientów w wydzieleniu części nieruchomości, jako odrębnej powierzchni. TALAR Geodezja w Pobiedziskach specjalizuje się również w tworzeniu dla mieszkańców map projektowych, które są niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę. W czasie ich sporządzania uwzględniamy położenie terenów zielonych i innych obiektów oraz granice nieruchomości z wykorzystaniem informacji z miejscowego planu zagospodarowania. W razie zaistnienia konieczności ustalenia przebiegu granicy między dwoma nieruchomościami mamy w ofercie również rozgraniczanie nieruchomości w oparciu o odpowiednie procedury, uregulowane w Prawie Geodezyjnym i Kartograficznym.

Geodeta w Pobiedziskach dla projektów inwestycyjnych

Kompleksowa pomoc w budowie infrastruktury to kolejna usługa, jaką profesjonalny geodeta TALAR Geodezja wykona w Pobiedziskach. W zależności od planów inwestycyjnych stworzy on odpowiednią mapę pod realizację sieci dróg, gazu czy wodociągów. Usługi geodezyjne pozwolą skoordynować infrastrukturę techniczną danego obszaru. Mapy, które realizujemy dla klientów są kluczowe w kontekście planowania przestrzennego oraz decyzji dotyczących zagospodarowania obszaru. W Talar Geodezja w Pobiedziskach wykonujemy również pomiary wysokościowe niezbędne przy projektowaniu obiektów architektonicznych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz projektantów. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, których uznanie zdobyliśmy dzięki świadczeniu usług geodezyjnych w najwyższej jakości oraz elastycznemu i zarazem kompleksowemu podejściu do powierzonych nam prac.

Prace geodezyjne