Swarzędz jest siedzibą największej – także pod kątem gęstości zaludnienia – gminy aglomeracji poznańskiej.

Turyści i mieszkańcy z przyjemnością oddają się chwilom wypoczynku na rozległym rynku, uatrakcyjnionym oryginalną figurą. Z pewnością warto pospacerować uliczkami centrum Swarzędza, gdzie zawsze można trafić na coś ciekawego.

Jednym z najważniejszych zabytków miasta jest kościół pw. św. Marcina z 1638 roku, górujący ponad dachami okolicznych domów. Lokalną atrakcję stanowi Skansen Pszczelarski w Swarzędzu eksponujący zbiory dotyczące bartnictwa, pszczelarstwa i jedwabnictwa. Innym ciekawym miejscem jest Swarzędzkie Centrum Historii i Sztuki, prężnie działające jako historyczny i artystyczny ośrodek kultury.

Tutejsze okolice stwarzają okazję, aby poznać lokalną kulturę i tradycje oraz skosztować regionalnych przysmaków. TALAR Geodezja mieszkańcom i inwestorom na tych obszarach pragnie zaoferować profesjonalne usługi geodezyjne realizowane w Swarzędzu.

TALAR Geodezja w Swarzędzu – najlepsze rozwiązania dla Twojej budowy

TALAR Geodezja, działając w Swarzędzu, zapewnia najwyższej jakości obsługę geodezyjną każdej budowy. Zajmujemy się wieloma typami obiektów, zarówno z zakresu budownictwa mieszkaniowego, jak i sieci liniowych, farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych. W ciągu dziesięciu lat działalności naszej firmy liczne grono zadowolonych klientów powierzyło nam między innymi podziały nieruchomości, geodezyjną obsługę budowy i inwentaryzacje powykonawcze. Nasz geodeta w Swarzędzu sporządzi mapy do celów projektowych, pod wykonanie sieci gazowych, elektroenergetycznych, kanalizacyjnych oraz wodociągowych.

Propozycję współpracy kierujemy zarówno do inwestorów prywatnych, jak i przedsiębiorców, a także do biur projektowych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania w odpowiedzi na konkretne potrzeby zleceniodawców.

Zachęcamy do przeprowadzenia konsultacji i skorzystania z doradztwa naszych specjalistów. Chętnie udzielimy porad i omówimy szczegóły usług geodezyjnych dla budów w Swarzędzu. Nasze działania charakteryzuje kompleksowe podejście, dokładność pomiarów oraz terminowość realizacji.

Prace geodezyjne