Śrem ma bogatą historię, sięgającą czasów średniowiecza, dzięki czemu po dziś dzień zachwyca wspaniałymi zabytkami. W centrum miasta podziwiać można XIX-wieczne kamienice. Na śremskim rynku wznosi się zabytkowy ratusz nawiązujący do klasycyzmu i wczesnego renesansu włoskiego. Na wszystkich zainteresowanych poznawaniem tajemnic regionu pod kątem historycznym i rzemieślniczym wiele ciekawych informacji czeka w Muzeum Śremskim.

Śrem z pewnością warto odwiedzić ze względu na piękne położenie. Miasto obfituje w miejsca pozwalające na aktywny wypoczynek, jak rozległy park miejski zajmujący powierzchnię niemal 50 hektarów. Do miejscowych atrakcji zalicza się również rejs statkiem wycieczkowym po Warcie.

Warto odwiedzić to miejsce, aby poczuć niepowtarzalny klimat i przekonać się o gościnności i serdeczności jego mieszkańców. Tym spośród nich, którzy poszukują doświadczonego geodety, TALAR Geodezja oferuje w Śremie swoje profesjonalne usługi.

Geodezja w Śremie – kompetentne doradztwo i rzetelna realizacja

Celem TALAR Geodezja jest dbanie o owocną dla klientów współpracę na każdym etapie realizacji wspólnego projektu. Nasz geodeta w Śremie podejmie wymagane działania w sposób kompleksowy. Dzięki temu inwestor nie staje przed koniecznością poszukiwania i koordynowania prac kilku usługodawców, zaoszczędzając czas i pieniądze.

Nasz specjalistyczny zespół geodetów uprawnionych dysponuje sprzętem pomiarowym najnowszej generacji, by gwarantować usługi geodezyjne w Śremie w najbardziej efektywny sposób. Dostarczane pomiary są precyzyjne, a finalne opracowania wystawiamy również w postaci pliku PDF z kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Profesjonalnie zajmiemy się zintegrowaną obsługą geodezyjną dla osób inwestujących w budowę własnego domu, z uwzględnieniem założeń miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zaufaj doświadczeniu fachowego geodety i podejmij w Śremie budowę z nami! Sporządzimy mapę do celów projektowych, przeprowadzimy wytyczenie budynku, sieci uzbrojenia terenu i inwentaryzację powykonawczą.

Zaistniała potrzeba ustalenia granicy między nieruchomościami? TALAR Geodezja w Śremie realizuje usługi rozgraniczania nieruchomości według przepisów Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osoby prywatne, klientów biznesowych oraz biura projektowe. Gwarantujemy kompetentne doradztwo, rzetelność i terminowość realizacji obsługi geodezyjnej.

Prace geodezyjne