TALAR Geodezja ma przyjemność oferować usługi geodezyjne w Tarnowie Podgórnym. Już od dekady podejmujemy się obsługi inwestycji zakrojonych na szeroką skalę. Potwierdzeniem skuteczności naszych działań jest kilkadziesiąt kilometrów map sporządzonych przez nas do celów projektowych pod wykonanie sieci gazowych, elektroenergetycznych, kanalizacyjnych oraz wodociągowych. Specjalizujemy się w podziałach nieruchomości – zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i inwestycji drogowych w trybie ZRiD. Nasi specjaliści działają także tam, gdzie potrzebna jest obsługa geodezyjna budowy farmy fotowoltaicznej, farmy wiatrowej czy wykonanie ortofotomapy.

Geodeta uprawniony w Tarnowie Podgórnym – specjalista, którego poszukujesz

Bez względu na to, czy wymagane są pomiary i odwzorowania terenu, wytyczenie granic nieruchomości czy przeprowadzenie inwentaryzacji powykonawczej, gwarantujemy, że nasz geodeta w Tarnowie Podgórnym zaproponuje najlepsze rozwiązania dla danego projektu.

Aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, regularnie inwestujemy w sprzęt pomiarowy najnowszej generacji oraz podnosimy kompetencje naszej kadry na drodze szkoleń i stałego doskonalenia umiejętności zawodowych w praktyce.

W szerokiej palecie naszych usług geodezyjnych dla mieszkańców Tarnowa Podgórnego znajduje się geodezyjna obsługa budowy, tyczenie obiektów budowlanych, rozgraniczenie, ustalenie przebiegu, jak i wznowienie granic oraz wiele innych elementów realizacji złożonych zleceń z dziedziny geodezji.

Precyzyjne pomiary nieruchomości

Nasze usługi geodezyjne obejmują wykonanie precyzyjnych pomiarów spełniających różne cele. Często realizujemy je w kontekście oceny wartości obiektu na rynku nieruchomości, a także ewidencji gruntów. Nasz geodeta działający w Tarnowie Podgórnym wykona również pomiary potrzebne do planowania i budowy inwestycji. Wsparcie prac inżynierskich zapewni ortofotomapa, którą chętnie tworzymy dla naszych wymagających klientów. Pozwala ona na precyzyjne odwzorowanie powierzchni ziemi przy eliminowaniu efektów geometrycznych wynikających z nachylenia terenu lub jego deformacji.

Wszelkie szczegóły oferty z przyjemnością przybliżą doradcy TALAR Geodezja. Zapraszamy do kontaktu, jak również do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej.

Prace geodezyjne