TALAR Geodezja oferuje usługi geodezyjne w Puszczykowie, do którego odwiedzenia serdecznie zachęcamy. To piękna i malownicza miejscowość z licznymi atrakcjami dla miłośników natury i architektury. Łatwo tutaj dotrzeć, ponieważ Puszczykowo jest położone zaledwie kilkanaście kilometrów od Poznania.

Miasteczko wywiera wrażenie licznymi willami i domami o typie szachulcowym. Jednym z najbardziej znaczących miejsc wartych odwiedzenia jest Muzeum – Pracownia Literacka im. Arkadego Fiedlera. Wyeksponowane zostały tutaj najcenniejsze pamiątki po słynnym podróżniku, m.in. trofea ludzkich głów, maski obrzędowe i inne cenne artefakty z całego świata.

W Puszczykowie można odpocząć od miejskiego zgiełku i poczuć harmonię z naturą. Jest idealne na wędrówki, wypady rowerowe i obserwację dzikiej fauny i flory. Turyści znajdą tu wiele atrakcyjnych tras spacerowych i rowerowych, umożliwiających cieszenie się urokami przyrody.

Geodeta Puszczykowo – pomożemy w złożonych procedurach!

Konieczność dokonania podziału nieruchomości wiąże się niejednokrotnie ze złożonymi procedurami administracyjnymi. Dlatego oferowane przez TALAR Geodezja usługi geodezyjne w Puszczykowie to działania kompleksowe, by wspierać techniczne naszych zleceniodawców na każdym etapie współpracy.

Nasz wykwalifikowany geodeta w Puszczykowie zajmie się sporządzeniem map projektowych, niezbędnych np. dla osób planujących budowę swojego domu. W procesie ich tworzenia uwzględniane są informacje zawarte w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. W przypadku potrzeby ustalenia granicy między dwoma nieruchomościami oferujemy usługi rozgraniczania nieruchomości zgodnie z procedurami uregulowanymi w Prawie Geodezyjnym i Kartograficznym. W zakresie działań TALAR Geodezja w Puszczykowie znajduje się ponadto tyczenie obiektów budowlanych i inwentaryzacja powykonawcza.

Zapraszamy do współpracy również biura projektowe i klientów biznesowych. W ramach geodezyjnej obsługi budowy TALAR Geodezja w Puszczykowie przygotuje projekt, a następnie założy i dokona pomiarów osnowy realizacyjnej. Przeprowadzimy tyczenia realizacyjne oraz kontrolę pionowości i prostoliniowości słupów konstrukcyjnych i szachtu szybów windowych. Czynności realizowane przez naszego geodetę w Puszczykowie dotyczą także sieci uzbrojenia terenu i elementów drogowych, takich jak place manewrowe, parkingi, chodniki czy drogi dojazdowe.

Z przyjemnością udzielimy dalszych, szczegółowych informacji. Zamów usługi geodezyjne TALAR Geodezja w Puszczykowie i dołącz do grona wielu usatysfakcjonowanych klientów!

Prace geodezyjne