TALAR Geodezja oferuje usługi geodezyjne w Puszczykowie, do którego odwiedzenia serdecznie zachęcamy. To piękna i malownicza miejscowość z licznymi atrakcjami dla miłośników natury i architektury. Łatwo tutaj dotrzeć, ponieważ Puszczykowo jest położone zaledwie kilkanaście kilometrów od Poznania.

Miasteczko wywiera wrażenie licznymi willami i domami o typie szachulcowym. Jednym z najbardziej znaczących miejsc wartych odwiedzenia jest Muzeum – Pracownia Literacka im. Arkadego Fiedlera. Wyeksponowane zostały tutaj najcenniejsze pamiątki po słynnym podróżniku, m.in. trofea ludzkich głów, maski obrzędowe i inne cenne artefakty z całego świata.

W Puszczykowie można odpocząć od miejskiego zgiełku i poczuć harmonię z naturą. Jest idealne na wędrówki, wypady rowerowe i obserwację dzikiej fauny i flory. Turyści znajdą tu wiele atrakcyjnych tras spacerowych i rowerowych, umożliwiających cieszenie się urokami przyrody.

Geodeta Puszczykowo – pomożemy w złożonych procedurach!

Konieczność dokonania podziału nieruchomości wiąże się niejednokrotnie ze złożonymi procedurami administracyjnymi. Dlatego oferowane przez TALAR Geodezja usługi geodezyjne w Puszczykowie to działania kompleksowe, by wspierać techniczne naszych zleceniodawców na każdym etapie współpracy.

Nasz wykwalifikowany geodeta w Puszczykowie zajmie się sporządzeniem map projektowych, niezbędnych np. dla osób planujących budowę swojego domu. W procesie ich tworzenia uwzględniane są informacje zawarte w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. W przypadku potrzeby ustalenia granicy między dwoma nieruchomościami oferujemy usługi rozgraniczania nieruchomości zgodnie z procedurami uregulowanymi w Prawie Geodezyjnym i Kartograficznym. W zakresie działań TALAR Geodezja w Puszczykowie znajduje się ponadto tyczenie obiektów budowlanych i inwentaryzacja powykonawcza.

Geodezja Puszczykowo – pozostałe usługi

Świadczone przez nas usługi geodezyjne w Puszczykowie obejmują także podział nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy różne sposoby. Najczęściej dokonujemy podziału działek zgodnie z zapisami MPZP (Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego) lub WZ (Warunki Zabudowy) albo niezależnie od nich. Nasz geodeta w Puszczykowie podejmuje się też dzielenia nieruchomości w trybie specustawy. Usługi geodezyjne dotyczą również wznawiania granic działek. Dokonuje się tego poprzez dokładne pomiary terenowe, dzięki którym możliwe jest odtworzenie znaków granicznych we właściwych miejscach.

Geodezyjna obsługa budowy

Zapraszamy do współpracy również biura projektowe i klientów biznesowych. W ramach geodezyjnej obsługi budowy TALAR Geodezja w Puszczykowie przygotuje projekt, a następnie założy i dokona pomiarów osnowy realizacyjnej. Przeprowadzimy tyczenia realizacyjne oraz kontrolę pionowości i prostoliniowości słupów konstrukcyjnych i szachtu szybów windowych. Czynności realizowane przez naszego geodetę w Puszczykowie dotyczą także sieci uzbrojenia terenu i elementów drogowych, takich jak place manewrowe, parkingi, chodniki czy drogi dojazdowe.

Z przyjemnością udzielimy dalszych, szczegółowych informacji. Zamów usługi geodezyjne TALAR Geodezja w Puszczykowie i dołącz do grona wielu usatysfakcjonowanych klientów!

Prace geodezyjne