Kiedy planując wyjazd, poszukuje się cichego i spokojnego miejsca, gdzie można odpocząć od zgiełku i pozwolić sobie na relaks wśród zachwycających krajobrazów, Stęszew z pewnością spełni te oczekiwania.

To urocze miasteczko usytuowane jest wśród pól i jezior, których w okolicach znajduje się aż dziewięć. W ich pobliżu rozlokowały się atrakcyjne ośrodki wypoczynkowe, idealne dla osób kochających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Niedaleko Stęszewa przebiega granica Wielkopolskiego Parku Narodowego, w samej miejscowości zaś z pewnością warto zwiedzić Muzeum Regionalne w XVIII-wiecznym budynku podcieniowym, Kościół p.w. św. Trójcy z renesansowymi ołtarzami bocznymi i Sanktuarium Maryjne z rzeźbą późnogotycką.

Wszystkich mieszkańców zainteresowanych usługami geodezyjnymi zapraszamy do podjęcia współpracy z TALAR Geodezja. Działamy bezpośrednio w Stęszewie!

Zintegrowane usługi geodezyjne TALAR Geodezja w Stęszewie

Poszukujesz firmy o kompleksowym podejściu do geodezji w Stęszewie? Z TALAR Geodezja zaoszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ potrzebne czynności geodezyjne będą realizowane przez nas, bez konieczności szukania i nadzorowania większej ilości usługodawców.

Obejmujemy pieczą zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze prace związane z budownictwem mieszkaniowym. Wykwalifikowany geodeta w Stęszewie dokona wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu, przeprowadzi inwentaryzację powykonawczą, przygotuje mapy dla celów projektowych oraz adekwatną dokumentację, jak oświadczenie geodety zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego.

Opracowanie projektów następuje z wykorzystaniem zaawansowanych technologii informatycznych i cyfrowych. Posługujemy się nowoczesnym sprzętem pomiarowym, aby naszym klientom gwarantować skuteczne wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji zleconych nam zadań.

Geodezja Stęszew – geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych

Nasi geodeci realizują w Stęszewie prace związane z obsługą inwestycji budowlanych. W tym obszarze dokonujemy opracowań projektów, pomiarów osnowy realizacyjnej i tyczenia nieruchomości. Wykonywane przez nas czynności dotyczą również kontroli prostoliniowości i pionowości słupów konstrukcyjnych. Ponadto zapewniamy również powykonawczą inwentaryzację i inne usługi geodezyjne, w tym podziały nieruchomości, rozgraniczanie działek oraz wznawianie granic.

Usługi geodezyjne w Stęszewie wykonywane przez TALAR Geodezja to skonsolidowane rozwiązania, planowane ściśle według potrzeb klienta, aby uzyskać największą efektywność w realizacji projektu. Już dziś zachęcamy do kontaktu!

Prace geodezyjne