Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne w wielkopolskich Dusznikach, korzystając z nowoczesnego sprzętu pomiarowego, umożliwiającego nam sprawną i terminową realizację działań. W tej branży działamy od ponad 10 lat i stale się szkolimy, aby z łatwością sprostać wysokiemu stopniowi cyfryzacji oraz informatyzacji geodezji. W Dusznikach współpracujemy z osobami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami. Geodeta jest potrzebny na każdym etapie inwestycji budowlanej – postaw więc na zaufanego specjalistę firmy TALAR Geodezja.

Przygotowywanie opracowań kartograficznych i pozostałe usługi geodezyjne

Osoby mieszkające w Dusznikach i okolicy mogą liczyć na kompleksowe usługi geodezyjne, których realizacją zajmą się fachowcy z firmy TALAR Geodezja. Od wielu lat specjalizujemy się w przygotowywaniu opracowań kartograficznych. Tworzymy mapy do celów projektowych, mapy sytuacyjno-wysokościowe, a także ortofotomapy. Nasi geodeci w Dusznikach zajmują się również:

  • tyczeniem obiektów budowlanych,
  • geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą,
  • wznawianiem granic,
  • geodezyjną obsługą inwestycji budowlanych.

Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy precyzyjnie. Umożliwia nam to nie tylko wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza branża i umiejętności, lecz również nowoczesny sprzęt, z jakiego korzystamy każdego dnia.

TALAR Geodezja – postaw na firmę z doświadczeniem

Nasz zespół to wykwalifikowani geodeci, którzy zapewniają wsparcie na wszystkich etapach inwestycyjnych. Profesjonalnie tworzymy mapy do celów projektowych, wykonujemy pomiary rozgraniczające nieruchomości oraz ustalające przebieg ich granic. Na bieżąco prowadzimy niezbędną dokumentację. Geodezja to nasza specjalność, której nie ograniczamy wyłącznie do prac budowlanych. Zapewniamy profesjonalną obsługę budowy sieci liniowych, obiektów infrastruktury oraz farm fotowoltaicznych i wiatrowych. Fachową wiedzę opartą na zdobytym doświadczeniu wykorzystujemy do proponowania indywidualnych rozwiązań, spełniających oczekiwania wymagających klientów. Świadczymy usługi geodezyjne najwyższej jakości, idące w parze z konkurencyjnymi cenami. Sprawdzony geodeta w Dusznikach? Postaw na firmę TALAR Geodezja!

Prace geodezyjne