Oborniki Wlkp. to wyjątkowe miasto położone w samym sercu Wielkopolski, oferujące wiele atrakcji turystycznych dla odwiedzających je osób. Można tu zobaczyć monumentalne zabytki, takie jak kościół Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej oraz szachulcowy kościół p.w. Świętego Krzyża, a także przejść Obornickim Szlakiem Tajemnic. Miejscowość jest również doskonałym miejscem do uprawiania turystyki aktywnej, gdyż Oborniki Wlkp. to świetna baza wypadowa do napawania się pięknem tras pośród jezior i lasów Puszczy Noteckiej.

Miasto stanowi jednocześnie siedzibę wielu dużych przedsiębiorstw dzięki swojej dogodnej lokalizacji przy krajowej trasie nr 11. Zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych firma TALAR Geodezja oferuje swoje usługi geodezyjne w Obornikach, jak i pobliskich miejscowościach.

Zaawansowane technologiczne usługi geodezyjne w Obornikach

Bogate doświadczenie z zakresu geodezji, stojące dziś u podstaw realizacji podejmowanych przez nas zleceń, sukcesywnie zdobywaliśmy na przestrzeni wielu lat istnienia firmy. Mając na uwadze fakt, iż współczesna geodezja charakteryzuje się wysokim stopniem zaawansowania informatycznego oraz cyfryzacji, stale dążymy do rozwijania umiejętności zawodowych członków zespołu, aby wykonywanie obowiązków przez każdego naszego geodetę w Obornikach Wlkp. cechował najwyższy profesjonalizm. W trosce o rzetelność i precyzję dokonywanych pomiarów dbamy również o posiadanie sprzętu pomiarowego najnowszej generacji.

Wśród zadań, jakie możesz nam powierzyć, znajduje się między innymi wytyczanie obiektów budowlanych, wznawianie granic, inwentaryzacje powykonawcze czy sporządzanie map do celów projektowych. W zakres naszych usług wchodzi również pomiar nieruchomości w Obornikach lub okolicach, a ponadto obsługa geodezyjna budowy farm fotowoltaicznych i wiatrowych.

Więcej informacji chętnie udzielą doradcy TALAR Geodezja. Dla inwestycji w Obornikach z zaangażowaniem opracujemy najlepsze rozwiązania geodezyjne. Zachęcamy do nawiązania kontaktu!

Prace geodezyjne