TALAR Geodezja

Potrzebujesz kompleksowej obsługi geodezyjnej? Dobrze trafiłeś.
Geodezją zajmujemy się już ponad 10 lat i przez cały ten czas nieustannie zbieramy doświadczenie niezbędne do realizacji coraz to większych projektów. W ostatnich latach wykonaliśmy kilkadziesiąt kilometrów map do celów projektowych pod wykonanie sieci gazowych, sieci elektroenergetycznych, sieci kanalizacyjnych oraz wodociągowych. Sporządziliśmy również setki podziałów nieruchomości zarówno pod inwestycje drogowe w trybie ZRiD jak i dla prywatnych inwestorów. Pełen zakres usług znajdziesz w zakładce oferta.

Geodeta uprawniony

Dzisiejsza geodezja charakteryzuje się wysokim stopniem informatyzacji i cyfryzacji. Podążając za tym trendem nieustannie się szkolimy i staramy się doskonalić swoje umiejętności zawodowe tak aby w pełni profesjonalnie wykonywać swoją pracę. – a to wszystko dla pełnej satysfakcji klienta.
W skład naszego zespołu wchodzą geodeci uprawnieni, którzy poradzą sobie z każdym powierzonym zadaniem, a nasza wiedza oraz doświadczenie są wspierane przez profesjonalny sprzęt geodezyjny który pozwala nam na rzetelną i sprawną realizację powierzonych zadań.

Geodeta Poznań

Nasze biuro mieści się w Poznaniu ale nasz zasięg jest nieograniczony. Mapy do celów projektowych i podziały nieruchomości dla inwestycji liniowych wykonujemy na terenie całego kraju, podobnie jak obsługa geodezyjna budowy sieci liniowych, obsługa geodezyjna budowy farmy fotowoltaicznej, obsługa geodezyjna budowy farmy wiatrowej czy wykonanie ortofotomapy. Mniejsze prace związane z budownictwem mieszkaniowym takie mapa do celów projektowych, wytyczenie budynku, wytyczenie sieci uzbrojenia terenu, inwentaryzacja powykonawcza budynku wykonujemy w powiatach poznań, gniezno, września.

mapa