Zaniemyśl to miejscowość mogąca się poszczycić długą historią, ponieważ pierwsze wzmianki o niej pojawiają się w dokumentacji już w XIII wieku.

Za największą atrakcję Zaniemyśla uważana jest Wyspa Edwarda znajdująca się na jeziorze Raczyńskim, na którą można dostać się promem, a także pływającą kładką.

Obiektem przyciągającym tu licznych turystów jest modrzewiowy dom szwajcarski hrabiego Edwarda Raczyńskiego z początku XIX wieku. Współcześnie mieści się w nim Centrum Turystyczno-Rekreacyjne, w którym można spędzić czas w restauracji i wynająć nocleg. Ośrodek zajmuje się także organizacją imprez okolicznościowych.

Przy okazji zwiedzania neogotyckiego kościoła p.w. św. Wawrzyńca, warto zwrócić uwagę na grobowiec Edwarda, zwieńczony posągiem bogini Higiei, do którego pozowała małżonka hrabiego.

Inwestorom planującym budowy w tych malowniczych okolicach, TALAR Geodezja proponuje ofertę specjalistycznych usług geodezyjnych w Zaniemyślu.

Geodeta w Zaniemyślu działający skutecznie i terminowo

Jako doświadczony usługodawca z szeroko pojętej dziedziny geodezji w Zaniemyślu doskonale zdajemy sobie sprawę, że nowoczesne usługi geodezyjne cechuje kompleksowość metod, optymalizacja działań i dokładność pomiarów. W tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt geodezyjny i bezustannie rozwijamy się pod kątem wysokiego stopnia informatyzacji i cyfryzacji. W skład naszego zespołu wchodzą geodeci uprawnieni, posiadający właściwe kompetencje do realizowania usług geodezyjnych w Zaniemyślu w sposób fachowy i precyzyjny.

Wraz ze specjalistami TALAR Geodezja w Zaniemyślu z sukcesem przeprowadzisz ustalanie, rozgraniczanie, wznowienie granic i tyczenie obiektów budowlanych. Naszemu geodecie w Zaniemyślu możesz też zlecić przeprowadzenie inwentaryzacji powykonawczej oraz sporządzenie mapy pod budynek jednorodzinny, jak również projekty infrastrukturalne i drogowe.

Dostarczamy finalne opracowania w postaci drukowanej oraz pliku PDF z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Zajmujemy się także sporządzaniem ortofotomap, drobiazgowo odwzorowujących ukształtowanie terenu.

Jesteśmy znani z rozwiązań, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do skorzystania z usług geodezyjnych TALAR Geodezja w Zaniemyślu!

Prace geodezyjne