Szukasz sprawdzonego geodety? Postaw na firmę TALAR Geodezja — działamy na terenie Kórnika

Nasza oferta skierowana jest do firm i klientów indywidualnych. Usługi geodezyjne na terenie Kórnika i okolic świadczymy już od ponad 10 lat. Czas ten pozwolił nam na zdobycie dużego doświadczenia w pracy z klientem, co przełożyło się na najwyższą jakość wykonywanej przez nas pracy. Jesteśmy w stanie zagwarantować pełne wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Stawiamy na nowoczesny sprzęt pomiarowy i zwracamy uwagę, aby nasza kadra była regularnie szkolona i nadążała za nowinkami technologicznymi w branży.

Geodeta do obsługi budowy i obiektów

Podejmujemy się geodezyjnej obsługi budowy, tyczenia obiektów budowlanych, inwentaryzacji powykonawczej, stworzenia mapy do celów projektowych, rozgraniczenia i ustalenia przebiegu granic oraz ich wznowienia. Można się również do nas zgłosić w celu wykonania podziału nieruchomości. Niezależnie czy planujesz budowę domu, czy stawiasz na większe inwestycje, TALAR Geodezja będzie w stanie Ci profesjonalnie pomóc. Kórnik to jedna z lokalizacji, na których skupiają się nasze działania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług geodezyjnych dostępnych w naszej ofercie.

Talar Geodezja – inwestycje w dom

Kórnik jest wielkopolskim miastem położonym niedaleko Poznania. Z całą pewnością kojarzone jest przez wiele osób ze względu na obecny na jego terenie zabytkowy zamek, który wybudowany został w czasach średniowiecza. W murach tej dawnej rezydencji Górków i Działyńskich znajduje się obecnie muzeum, w którym podziwiać można liczne eksponaty należące do różnych stylów i epok. Kórnik to jednak znacznie więcej niż zabytkowy zamek. Turyści decydują się na odwiedzenie tego miasta ze względu na neobarokowy ratusz, Arboretum liczące około 3 tys. gatunków drzew i krzewów, czy chociażby Promenadę im. Wisławy Szymborskiej z pomnikiem i ławką poświęconą polskiej noblistce. Ze względu na urokliwe położenie w pobliżu Jeziora Kórnickiego, wszechobecne tereny zielone oraz niedużą odległość do Poznania, wiele osób decyduje się na zakup działki w Kórniku z myślą o inwestycji lub budowie domu. Aby cały proces przebiegł zgodnie z planem, warto zgłosić się o pomoc do doświadczonego geodety.

Tworzenie map projektowych

Nasze profesjonalne usługi geodezyjne w Kórniku obejmują tworzenie map projektowych poprzez opracowanie sieci inżynieryjnych, sytuacyjnych czy wysokościowych. Dzięki doświadczeniu zapewniamy kompleksową pomoc przy inwestycjach drogowych pod ZRID. Geodeta to zawód wymagający stałego doskonalenia oraz aktualizowania wiedzy w związku z postępem technologicznym. Konieczne jest również posiadanie bieżącej wiedzy o prawie i obowiązujących przepisach. Dlatego w Geoezja Talar otrzymasz wsparcie wykwalifikowanych specjalistów, którzy są gotowi sprostać najnowszym wyzwaniom w tej dziedzinie. Zapraszamy!

Prace geodezyjne