Szukasz sprawdzonego geodety? Postaw na firmę TALAR Geodezja — działamy na terenie Kórnika

Nasza oferta skierowana jest do firm i klientów indywidualnych. Usługi geodezyjne na terenie Kórnika i okolic świadczymy już od ponad 10 lat. Czas ten pozwolił nam na zdobycie dużego doświadczenia w pracy z klientem, co przełożyło się na najwyższą jakość wykonywanej przez nas pracy. Jesteśmy w stanie zagwarantować pełne wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Stawiamy na nowoczesny sprzęt pomiarowy i zwracamy uwagę, aby nasza kadra była regularnie szkolona i nadążała za nowinkami technologicznymi w branży.

Podejmujemy się geodezyjnej obsługi budowy, tyczenia obiektów budowlanych, inwentaryzacji powykonawczej, stworzenia mapy do celów projektowych, rozgraniczenia i ustalenia przebiegu granic oraz ich wznowienia. Można się również do nas zgłosić w celu wykonania podziału nieruchomości. Niezależnie czy planujesz budowę domu, czy stawiasz na większe inwestycje, TALAR Geodezja będzie w stanie Ci profesjonalnie pomóc. Kórnik to jedna z lokalizacji, na których skupiają się nasze działania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług geodezyjnych dostępnych w naszej ofercie.

Kórnik jest wielkopolskim miastem położonym niedaleko Poznania. Z całą pewnością kojarzone jest przez wiele osób ze względu na obecny na jego terenie zabytkowy zamek, który wybudowany został w czasach średniowiecza. W murach tej dawnej rezydencji Górków i Działyńskich znajduje się obecnie muzeum, w którym podziwiać można liczne eksponaty należące do różnych stylów i epok. Kórnik to jednak znacznie więcej niż zabytkowy zamek. Turyści decydują się na odwiedzenie tego miasta ze względu na neobarokowy ratusz, Arboretum liczące około 3 tys. gatunków drzew i krzewów, czy chociażby Promenadę im. Wisławy Szymborskiej z pomnikiem i ławką poświęconą polskiej noblistce. Ze względu na urokliwe położenie w pobliżu Jeziora Kórnickiego, wszechobecne tereny zielone oraz niedużą odległość do Poznania, wiele osób decyduje się na zakup działki w Kórniku z myślą o inwestycji lub budowie domu. Aby cały proces przebiegł zgodnie z planem, warto zgłosić się o pomoc do doświadczonego geodety.

Prace geodezyjne