Potrzebujesz obsługi geodezyjnej sprawdzonej i doświadczonej firmy? TALAR Geodezja działająca m.in. w Luboniu już od 10 lat ma przyjemność z potwierdzonymi sukcesami oferować kompleksowe usługi geodezyjne dla lubońskich inwestorów. Każdy nasz geodeta aktywny w Luboniu koncentruje się na dostarczaniu efektywnych i skonsolidowanych rozwiązań, ściśle dostosowanych do potrzeb klienta oraz wymagań jego projektu.

Usługi geodezyjne – fachowa obsługa Twojej inwestycji w praktyce

W TALAR Geodezja na każdym etapie współpracy skrupulatnie dbamy o pełną satysfakcję naszych zleceniodawców. Kompleksowość naszych usług geodezyjnych dla mieszkańców Lubonia zapewnia klientom oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ wszelkie niezbędne działania geodezyjne są świadczone przez jedną firmę, co eliminuje konieczność poszukiwania i koordynowania kilku różnych usługodawców.

Dysponujemy sprzętem pomiarowym najnowszej generacji oraz specjalistycznym zespołem geodetów działających w Luboniu, by jak najefektywniej realizować wszelkie kluczowe etapy zadań. Mowa między innymi o takich usługach jak założenie i pomiar osnowy realizacyjnej, wytyczenie głównych osi obiektów budowlanych i opracowanie projektu – z uwzględnieniem wysokiego stopnia informatyzacji i cyfryzacji.

Geodezja Talar – procesy inwestycyjne

Obejmujemy pieczą zarówno duże inwestycje, jak i wykonujemy mniejsze prace związane z budownictwem mieszkaniowym. Nasze usługi geodezyjne obejmują wytyczenie budynku lub sieci uzbrojenia terenu, inwentaryzację powykonawczą budynku czy sporządzenie mapy do celów projektowych. Od lat dostarczamy również dane do aktualizacji ewidencji gruntów, a także dokonujemy pomiarów nieruchomości. Takie działania mogą służyć śledzeniu zmian własnościowych oraz struktury przestrzennej. Pomoc naszego geodety w Luboniu często okazuje się niezbędna przy planowaniu infrastruktury i zagospodarowaniu terenu. Wówczas może on zająć się tworzeniem specjalnej mapy zasadniczej.

Zakres naszych usług jest znacznie szerszy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z przyjemnością podejmiemy współpracę w obszarze geodezji w Luboniu zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami budowlanymi oraz projektowymi.

Prace geodezyjne