TALAR Geodezja zapewnia profesjonalną pomoc we wszystkich etapach inwestycyjnych. W Komornikach działamy ponad 10 lat, sukcesywnie realizując powierzone nam prace. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów zadowolonych z owocnej współpracy z naszą firmą. W TALAR Geodezja każdy geodeta jest wykwalifikowanym i kompetentnym fachowcem, któremu możesz powierzyć nawet najtrudniejsze zadanie.

TALAR Geodezja – stawiamy na jakość

W naszej firmie otrzymasz kompleksowe wsparcie zaufanego geodety. W TALAR Geodezja stawiamy na ciągły rozwój pracownika oraz inwestujemy w nowoczesne technologie. Wiemy, że wyłącznie najwyższej jakości sprzęt pomiarowy – obsługiwany przez kadrę specjalistów – zapewnia najlepsze wsparcie geodezyjne. Szeroką ofertę naszych usług kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i deweloperów. Zlecenia realizujemy sprawnie i terminowo, bo zależy nam na satysfakcji naszych klientów. W Komornikach oferujemy kompleksowe wsparcie przy budowie domów, mieszkań, infrastruktury, sieci liniowych, dróg, sklepów czy też organizacji farm fotowoltaicznych i terenów leśnych. Nasz geodeta profesjonalnie wykona odpowiednie pomiary, mapy do celów projektowych, czy też sporządzi dokumentację.

Stawiamy na skuteczne i indywidualne rozwiązania, dopasowane do potrzeb wymagających klientów. Doświadczony geodeta to gwarancja rzetelnie wykonanych usług. Zapraszamy do TALAR Geodezja!

Prace geodezyjne