Kościan to miasto powiatowe leżące nad Kanałem Kościańskim w województwie wielkopolskim. Oddalony jest około 48 km od Poznania i obecne stanowi ośrodek przemysłowy, handlowy i usługowy. Pośrodku kościańskiego rynku znajduje się zabytkowy XIX-wieczny ratusz, w którego wnętrzach znajduje się obecnie Muzeum Regionalne im. dr. Henryka Florkowskiego. Podziwiać można tu eksponaty z zakresu enologii, historii, numizmatyki i archeologii. Kościan może pochwalić się także neobarokowym Kościołem Pana Jezusa oraz gotyckim Kościołem św. Ducha. Zachodnia część tej wielkopolskiej miejscowości to głównie tereny, na których dominuje zabudowa mieszkaniowa oraz usługowa, z kolei wschodnie rejony to przede wszystkim obszary rolnicze stanowiące aż ⅓ całkowitej powierzchni miejscowości. Rozległe tereny rolnicze dają możliwości zagospodarowania tej części miasta. W tym celu warto zgłosić się o pomoc do specjalistów świadczących usługi geodezyjne na terenie Kościana.

Profesjonalne usługi geodezyjne — Kościan i okolice

Planujesz rozpoczęcie budowy? A może zależy Ci na podziale i sprzedaży działek?
Jesteśmy firmą oferującą usługi związane z geodezją dla klientów z Kościana i okolic. Działamy na rynku już od ponad 10 lat. To między innymi dlatego jesteśmy w stanie poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Nasza kadra to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnym wykształceniem. Usługi geodezyjne świadczone na terenie Kościana obejmują wykonywanie projektów scaleń lub podziałów działek. TALAR Geodezja to także kompleksowa obsługa budowy, tyczenie obiektów budowlanych, tworzenie map do celów projektowych oraz inwentaryzacja powykonawcza. Podejmiemy się podziału nieruchomości pod inwestycje drogowe w trybie ZRiD i dla prywatnych inwestorów.

Chcąc zapewnić najwyższą jakość usług, regularnie inwestujemy w najnowsze akcesoria pomiarowe. Dzięki temu wiemy, że nasi geodeci uprawnieni poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającym zadaniem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Geodezja Talar – mapy projektowe

Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne w Kościanie, które obejmują sporządzanie map projektowych sytuacyjnych, katastralnych czy wysokościowych. Dzięki temu pomagamy w planowaniu i realizacji założeń budowlanych, urbanistycznych czy rolniczych. Dodatkowo udzielamy porad i konsultacji w sprawach związanych z geodezją – najczęściej przepisami prawnymi oraz procedurami związanymi z nieruchomościami. Chętnie dzielimy się fachową i zaktualizowaną wiedzą, jak również wieloletnim doświadczeniem. Sprawdzony geodeta w Kościanie? Zapraszamy do współpracy!

Prace geodezyjne